Befaamd keramiek uit Japan
Na de Europese première in het onlangs geopende Maison de la Culture du Japon Parijs wordt de eenmanstentoonstelling met recent keramiek van Tokuda voor het eerst in Nederland getoond in de Kunsthal Rotterdam.
De keramiek van Tokuda kenmerkt zich door geometrische patronen en een rijk kleurgebruik, waarbij verschillende kleurlagen over en door elkaar worden gebruikt. Tokuda combineert de 350 jaar oude Japanse traditie van het maken van 'Kutani'-keramiek met moderne technieken.
Kutani keramiek werd voor het eerst in Europa gepresenteerd tijdens de Wereldtentoonstelling in Parijs in 1889 en heeft sindsdien bij de liefhebbers van Japans keramiek een even grote faam als het vanouds bekendere 'Imari'-porselein.

Over je bezoek
Veelgestelde vragen
Sla lijst overDe Kunsthal is open van dinsdag tot en met zondag: 10.00 tot 17.00 uur. Het Kunsthalcafé opent een half uurtje eerder, je kunt hier vanaf 9.30 uur tot een half uur na sluitingstijd uur terecht. Bekijk de actuele openingstijden.
Ja, vooraf een ticket met starttijd boeken is nodig. Dit geldt ook als je een Museumkaart, Rotterdampas of VriendenLoterij VIP-kaart hebt. Zo ben je verzekerd van toegang en kunnen we je bezoek zo prettig mogelijk laten verlopen. Boek je starttijd.
Ja, met een online ticket kun je alle tentoonstellingen bezoeken die op jouw bezoekdatum te zien zijn. Ook kun je zo lang blijven als je wilt. Je bent welkom in de Kunsthal vanaf je starttijd tot sluitingstijd. Boek je starttijd.
In de Kunsthal Rotterdam zijn altijd meerdere wisselende en contrastrijke tentoonstellingen tegelijk te zien. Een volledig overzicht van alle actuele tentoonstellingen vind je op de tentoonstellingspagina.
