In deze veiling zullen objecten uit de 'lelijke tijd', uit de Art Nouveau en Art Deco periode en het (post-) modern en hedendaags design worden aangeboden.

De kijkdagen duren langer dan normaal; ze vinden plaats in de vorm van een expositie in de Kunsthal van 22 november tot en met 7 december. Gedurende de kijkdagen is er een serie van drie kunsthistorische lezingen gewijd aan de periode 1840 tot heden. De veiling wordt eveneens in de Kunsthal gehouden op maandag 8 december om 10.30 en 14.00 uur. De taxatiedag is op zondag 5 oktober van 11.00 tot 16.00 uur in de VIP-room van de Kunsthal.

Publicatie

Design 1840-1990, Veilingcatalogus Glerum Auctioneers

Over je bezoek

In de Kunsthal is het vooraf boeken van een online ticket voor iedereen verplicht, ook voor bezoekers met een Museumkaart, Rotterdampas of VriendenLoterij VIP-kaart. Zo ben je verzekerd van toegang en kunnen we je bezoek zo prettig mogelijk laten verlopen.

Veelgestelde vragen

Sla lijst over
  • De Kunsthal is open van dinsdag tot en met zondag: 10.00 tot 17.00 uur. Het Kunsthalcafé opent een half uurtje eerder, je kunt hier vanaf 9.30 uur tot een half uur na sluitingstijd uur terecht. Bekijk de actuele openingstijden.

  • Ja, vooraf een ticket met starttijd boeken is nodig. Dit geldt ook als je een Museumkaart, Rotterdampas of VriendenLoterij VIP-kaart hebt. Zo ben je verzekerd van toegang en kunnen we je bezoek zo prettig mogelijk laten verlopen. Boek je starttijd.

  • Ja, met een online ticket kun je alle tentoonstellingen bezoeken die op jouw bezoekdatum te zien zijn. Ook kun je zo lang blijven als je wilt. Je bent welkom in de Kunsthal vanaf je starttijd tot sluitingstijd. Boek je starttijd.

  • In de Kunsthal Rotterdam zijn altijd meerdere wisselende en contrastrijke tentoonstellingen tegelijk te zien. Een volledig overzicht van alle actuele tentoonstellingen vind je op de tentoonstellingspagina.

Alle veelgestelde vragen