De Kunsthal organiseert op dinsdag 20 juni KunstKoppels. KunstKoppels wordt georganiseerd in samenwerking met Rotterdamse Helden, een jongerenproject van Unie Van Vrijwilligers Rotterdam (UVV). Tijdens KunstKoppels ontmoet je in de Kunsthal iemand die voor jou helemaal nieuw en onbekend is. Iemand van een andere generatie, achtergrond of leefwijze. Na een introductie bezoek je als KunstKoppel de tentoonstelling Mind Expanders.
Verbeelding, experiment en het loslaten van conventies spelen de hoofdrol in het werk van Haus-Rucker-Co: een uitbundig en rebels collectief van architecten en kunstenaars uit Wenen. De tentoonstelling Mind Expanders presenteert hun bekendste werken uit de periode 1967 - 1972, een tijd waarin de groep hun meest kenmerkende en vernieuwende architecturale projecten ontwikkelt. Hoogtepunt in de tentoonstelling vormt de interactieve en legendarische installatie Giant Billiard, die voor het eerst in Nederland te zien is.
WAT
KunstKoppels, een inspirerende middag met een bijzondere ontmoeting.
WAAR
Kunsthal Rotterdam
WANNEER
Dinsdag 20 juni
13:30 tot 15:30 uur (inloop vanaf 13:15 uur).
Je bent van harte welkom om na het programma nog even te blijven. Na afloop zal er voor koffie en thee worden gezorgd in het Auditorium. Alle tentoonstellingen in de Kunsthal zijn tot 17.00 uur open.
KOSTEN
Entree volwassenen 16,50 euro (Rotterdampas en Museumkaart zijn geldig). Voor studenten zijn de tickets voor Kunstkoppels gratis.
STUDENTEN
Wil jij meedoen met KunstKoppels? Ben je geïnteresseerd om een verbintenis aan te gaan met een ‘onbekende’ van een andere generatie, simpelweg door samen te kijken, te praten en na te denken over kunst? Meld je dan hier aan, er is beperkt plaats beschikbaar. Deelname voor studenten is gratis.
Tijdens KunstKoppels worden er foto-opnames gemaakt. Door deel te nemen aan het event ga je akkoord met gebruik van deze fotobeelden door Kunsthal Rotterdam.

Zie ook
